Dartfish

DF TagHeuer_HL400Nové stopky Tag Heuer HL-400 DF spolupracují s mobilní aplikací Dartfish Express a umožňují jednak ovládat nahrávání videa, ale hlavně vkládat do videa změřené údaje o čase.

Pokud vás stále nebaví video krokovat pomocí klikání myší nebo lépe pomocí klávesových zkratek, pak pro vás máme tip na velice užitečnou pomůcku pro jakoukoliv práci s videem. Jedná se o otočný "jog" ovladač Shuttle. Cenově dostupné ovladače vyrábí firma Contour Design a prodává dvě varianty Shuttle Pro a Shuttle Express.

Analyzer-video-nad-sebouV modulu Analyzer v programu Dartfish můžete porovnávat dvě až čtyři videa vedle sebe. Kromě porovnávání technického provedení pohybu můžete také měřit časový rozdíl mezi jednotlivými závodníky například v alpském lyžování.

Analyzer-uhelNa častou otázku týkající se možnosti zakreslení úhlu do videa se pokusím odpovědět v dnešním článku. Podle jednoduchého videonávodu to zvládne každý, kdo potřebuje hledat třeba i optimální nastavení svého kola - i když v tomto případě bych doporučil použít systém Retul.

Poměrně často se vám může stát, že dostanete video na DVD nebo na jiném médiu a při přehrávání zjistíte, že poměr stran neodpovídá relitě. Objekty ve videu jsou příliš hubené nebo naopak tlusté. Většina těchto potíží vyplývá z toho, že při ukládání videa se ztratila informace o poměru stran videa nebo byly nastaveny špatné hodnoty. Jak to opravit?

Další informace